Objavljeni rezultati javnega natečaja za PLAKAT KMEČKE TRŽNICE | Natisni |
Četrtek, 09 April 2009 07:29

ZAPISNIK OCENJEVANJA PRISPELIH DEL NA NATEČAJ ZA IZBOR PLAKATA KMEČKE TRŽNICE

Na javni likovni natečaj za izbor »Plakat kmečke tržnice«, ki je bil objavljen 1. februarja 2009 in je trajal do 6. marca 2009. V roku smo na naslov društva prejeli 40 del, pri katerih je sodelovalo kar 120 mladostnikov in 7 mentorjev.

V komisijo za ocenjevanje prispelih del so bili imenovani likovna kritičarka Polona Škodič iz Postojne, slikar Srečko Srebot iz Pivke, grafični oblikovalec Atos Kocjančič iz Il.Bistrice, pri delu komisije so sodelovali še slikarka Beti  Bricelj in Strokovni vodja DRPSN Aleš Zidar.

Komisija je ocenila prispela dela v ponedeljek, 9.3.2009 na osnovi kriterijev podanih v razpisu. Izvedla je dva kroga ocenjevanja: v prvem je izbrala deset del, ki jih je ponovno ocenila in med njimi izbrala pet finalistov natečaja. Teh pet del je ponovno ocenila in določila zmagovalca natečaja in razdelila ostale nagrade natečaja.

Nagrade:

Za vse udeležence natečaja bo organiziran izlet po podeželju z zaključnim piknikom.

• 1. mesto: JEEP Safari izlet po podeželju in praktična nagrada - kmetijski proizvodi v vrednosti 100,00 EUR - je osvojilo delo pod številko 1: Dijakinje 1.A, gimnazija Ilirska Bistrica: SANJA KEZIČ, ALINA MORANO, TADEJA LOGAR, ERIKA HRVATIN

• 2. mesto: JEEP Safari izlet po podeželju in praktična nagrada - kmetijski proizvodi v vrednosti 50,00 EUR - je osvojilo delo pod številko 2:MAJA KLEMEN (6. r), Nova Sušica 3, EVA GORUP (5. r) Dolnja Košana 7, 6256 Košana

• 3. mesto: praktična nagrada - kmetijski proizvodi v vrednosti 50,00 EUR - je osvojilo delo pod številko 39:LARISA GLAŽAR (4.r), MAJA SREBOT (3.r), PATRICIJA ŠTEMBERGER (4.r), OŠ Košana, mentorica: Vera Brožič

• 4. mesto: praktična nagrada - kmetijski proizvodi v vrednosti 30,00 EUR - je osvojilo delo pod številko 24:LAURA ŠTEMBERGER, Gregorčičeva 3, KAJA ŠIRCELJ, Cankarjeva 33, ANA BRDNIK, GABRJE 31, 6250 Ilirska Bistrica in MOJCA JENKO, Gornja Bitnja 2a, 6255 Prem, OŠ Dragotin Kette, 5. r Ilirska Bistrica

• 5. mesto: praktična nagrada - kmetijski proizvodi v vrednosti 30,00 EUR - je osvojilo delo pod številko 36:TEJA PUC, 4. razred Anton Globočnik Postojna