Skip to content

Društvo za razvoj podeželja med Snežnikom in Nanosom

Sestava organov društva | Natisni |
Četrtek, 17 Januar 2008 01:56
Predsednica društva: Cvetka Kernel

Podpredsednik društva: Boštjan Glažar

Člani upravnega odbora: Boštjan Požar, Jože Želko, Marica Kaluža, Nevenka Tomšič, Rafaela Žejn, Milenko Oblak, Zorko Šajn, Nataša Lenassi, Tatjana Rolih, Andreja Penko 

Strokovni vodja društva: Aleš Zidar

Člani nadzornega odbora: Marijan Morelj, Vanja Uljan-Vičič, Tanja Šajina

Člani disciplinske komisije: Neža Dekleva, Stanislav Samsa, Milan Simčič

 

ČLANI DRUŠTVA:

EKONOMSKI SEKTOR - zasebni sektor, ki vključuje tudi gospodarski del 

Zap.št.

Partner

Kontaktna oseba-zastopnik

Naslov

1.

Kmetija Grad Turn

Franjo Penko

Gornja Bitnja 13, 6255 Prem

2.

Kmetija Petrovi

Knafelc Majda

Narin 38, Pivka

3.

Kmetija Morelj

Morelj Marijan

Buje 16, 6217 Vremski Britof

4.

Novakova domačija

Dovgan Ivan

Topolc 75C, 6250 Ilirska Bistrica

5.

Kmetija Ivankotovi

Malečkar Ivan

Prem 65, 6250 Ilirska Bistrica

6.

Turistična kmetija Pri Andrejevih

Jože Želko

Narin 107, 6257 Pivka

7.

Kmetija Kozlek

Oblak Milenko

Rozmanova 19, Ilirska Bistrica

8.

Kmetija Miše - Kusovi

Elvira Miše

Sabonje 9, 6250 Ilirska Bistrica

9.

Kmetija Sanabor

Aleš Sanabor

Harije 8/b, 6250 Ilirska Bistrica

10.

Domačija Bubec

Peternelj Feliks

Brce 10, 6250 Ilirska Bistrica

11.

STUDIO MAJ

Marijan Čeligoj s.p.

Kosovelova 11, 6251 Ilir. Bistrica

12.

Turistična kmetija »Pri Malnarjevih«

Nataša Lenassi

Slavina 36, 6258 Prestanek

13.

NEA Invest

Dušan Černigoj

Tržaška 148, 1370 Logatec

14.

Kmetij. gospodarstvo Boštjančič

Sašo Boštjančič sp

Čelje 6, 6255 Prem

15.

BILKA vzgoja rastlin

Milan Vilotič s.p.

Ulica 7.maja 19, 6250 Ilirska Bistrica

 

 

 

JAVNI SEKTOR - javni sektor (občine, razvojne agencije, podporno okolje in KS, VS)

 

Zap.št

Partner

Kontaktna oseba-zastopnik

Naslov

1.

Notranjski Ekološki Center

Lili Mahne

Popkova 4, 1380 Cerknica

2.

Območna obrtna zbornica Il.Bistrica

Janez Rojc

Bazoviška 13, 6250 Ilirska Bistrica

3.

RRA NK regije

Katja Buda

Prečna ulica 1, 6257 Pivka

4.

Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna

Cvetka Kernel

Tržaška 36, 6230 Postojna

5.

KS Hruševje

Boštjan Rudolf

Hruševje 42, 6225 Hruševje

6.

KS Podgrad

Drago Jagodnik

Podgrad 12, 6244 Podgrad

7.

VS BUJE

Zmago Tomažič

Buje 17, 6217 Vremski Britof

8.

OBČINA ILIRSKA BISTRICA

Anton Šekinc

Bazoviška 14, 6250 Ilirska Bistrica

9.

OBČINA POSTOJNA

Jernej Verbič

Ljubljanska cesta 4, 6320 Postojna

10.

KS Veliko Ubeljsko

Boštjan Stegel

Malo Ubeljsko 11, 6225 Hruševje

11.

OBČINA PIVKA

Robert Smrdelj

Kolodvorska 5, 6257 Pivka

12.

Lokalni Pospeševalni Center PIVKA

Boštjan Glažar

Kolodvorska 5, 6257 Pivka

13.

KS Prestranek

Andrej Poljšak

Ulica padlih borcev 14

6258 Prestranek

14.

KGZS ZAVOD GORICA

Branimir Radikon

Pri Hrastu 18, 5000 Nova Gorica

15.

Šolski center Postojna

Helena Posega Dolenc

Cesta v Staro vas 2, 6230 Postojna

16.

Višja šola Postojna

Nada Vadnov

Cesta v Staro vas 2, 6230 Postojna

17.

ZRSZ OS Koper

Mira Kočevar Furlan

Kmečka ulica 2, 6000 Koper

18.

Razvojni center Ilirska Bistrica

Boštjan Primc

Bazoviška 12, 6250 ilirska Bistrica

 

ZASEBNI SEKTOR - nevladne organizacije (društva, združenja, civilna iniciativa, posamezniki kot predstavniki civilne družbe)

Zap.št

Partner

Kontaktna oseba-zastopnik

Naslov

1

Posameznica

Zdenka Žakelj

Suhorje 7, 6217 Vremski Britof

2

Posameznica

Morelj Veronika

Buje 16, 6217 Vremski Britof

3

Posameznica

Nevenka Tomšič

Rozmanova 24/e,6250 Ilirska Bistrica

4

Posameznik

Milharčič Janko

Žeje 6, 6258 Prestranek

5

Posameznica

Alenka Volk

Suhorje 5, 6217 Vremski Britof

6

Posameznica

Erika Kovačič

Kidričevo naselje 3, 6230 Postojna

7

TURISTIČNO DRUŠTVO POSTOJNA

Srečko Šajn

Jamska c.9, 6230 Postojna

8

DRUŠTVO BRKINSKIH SADJARJEV

Stjepan Miše

Vojkov drevored 146250 Ilir. Bistrica

9

DRUŠTVO ŽIVINOREJCEV OBČIN POSTOJNA IN PIVKA

Gregor Mihelčič

Cankarjeva 6, 6230 Postojna

10

ŠD BAS ŠPORT Il.Bistrica

Aleš Zidar

Rozmanova 27, 6250 Il. Bistrica

11

posameznica

Dragica Kaluža

Narin 69, 6257 Pivka

12

DRUŠTVO PODEŽELSKIH ŽENA NARIN

Dragica Kaluža

Narin 69, 6257 Pivka

13

Društvo vrtnarjev

Milenko Oblak

Vojkov drevored 146250 Ilirska Bistrica

14

Društvo PIŠKOTEK

Vojko Mihelj

Knežak 187, 6253 Knežak

15

Društvo podeželskih žena

Darinka Brožič

Jablanica 4, 6250 Ilirska Bistrica

16

Posameznica

Marica Kaluža

Narin 114, 6257 Pivka

17

KETŠD Alojz Mihelčič Harije

Darko Polh

Harije 68, 6250 Ilirska Bistrica

18

Posameznica

Iris Suban

Dobravlje 10a, 5263 Dobravlje

19

Posameznica

Barbara Ženko

Trnje 39, 6257 Pivka

20

Posameznica

Martina Kosič Barone

Vilharjeva 8, 6250 Ilirska Bistrica

21

Posameznica

Neža Dekleva

Snežniška 29, 6257 Pivka

22

Posameznik

Milan Simčič

Belsko 12, 6230 Postojna

23

Posameznica

Boža Pečko

Maroltova 7 -Stara sušica 201000 Ljubljana

24

Posameznik

Tomaž Dovgan

Topolc 75/c, 6250 Ilirska Bistrica

25

Posameznik

Boris Tinta

Jamska 23, 6230 Postojna

26

Posameznica

Nevenka Glažar

Pod Jelovico 8, 6230 Postojna

27

Posameznik

Valter Biščak

Buje 5, 6217 Vremski Britof

28

Posameznik

David Logar

Buje 3/a, 6271 Vremski Britof

29

Posameznica

Andreja Požar

Veliki otok 26, 6230 Postojna

30

Posameznica

Fidel Štefanija

Nova Sušica 6, 6256 Košana

31

Posameznik

Anton Šenkinc

Šembije 32, 6253 Knežak

32

Posameznik

Jernej Verbič

Ljubljanska 21/a, 6230 Postojna

33

Posameznik

Robert Smrdelj

Slovenska vas 3, 6257 Pivka

34

Posameznica

Patricija Pergar

Vesna 12, Portorož

35

Posameznica

Brigita Kidrič

Belsko 5/a, 6230 Postojna

36

Posameznik

Jadran Možina

Sabonje 34, 6250 Ilirska Bistrica

37

Posameznica

Marica Gombač

Kosovelova 18, 6230 Postojna

38

Posameznik

Aleš Cantarutti

Klenik 2, 6257 Pivka

 

VIZITKA

  • Društvo za razvoj podeželja med Snežnikom in Nanosom
  • Bazoviška 14
  • 6250 Ilirska Bistrica
  • mob: 031 339 789
  • tel: 05 7112 335
  • fax: 05 7141 284
  • email: info@razvoj-podezelja.si

PRIPOROČAMO

las-porocilo
trznice
projekt pesca
kmecki-krozek
turisticne kmetije
razvoj-podezelja-link