Skip to content

Društvo za razvoj podeželja med Snežnikom in Nanosom

SODELOVALI SMO NA KRPANOVEM DNEVU V PIVKI | Natisni |
Sreda, 14 Maj 2008 23:21

OB OBČINSKEM PRAZNIKU PIVKE SODELOVALI NA KMEČKI TRŽNICI

Image
V Pivki smo se predstavili s stojnico
Prvič se je naše društvo predstavilo javnosti na kmečki tržnici v Pivki, ki je bila pripravljena ob občinskem prazniku - Krpanov dan. Čeprav je bilo sodelovanje dogovorjeno precej na hitro, smo uspeli na skupni stojnici predstaviti štiri naše člane in sicer Marico Kaluža iz Narina z domačim pecivom, Sanabor Srečka iz Harij s ponudbo jabolčnega kisa, suhega sadja in različnih slivovih izdelkov, Kmetijo ribogojnica Bubec z dimljeno postrvjo in Kmetijo Kozlek iz Il.Bistrice s šparglji in pirovo moko. Kar nekaj članov društva iz Pivške občine pa se je predstavilo tudi na samostojnih stojnicah, zato je bilo dogajanje v Pivki kar zanimivo. Za vas smo pripravili nekaj slik v fotogaleriji....

Naj že sedaj povabimo zainteresirane člane društva k sodelovanju na tržnici ob Kolesarskem maratonu Brkini v Il.Bistrici. Pošljite mail na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. . Prireditev bo v nedeljo, 1. junija od 10,00 do 15,00 ure na parkirišču podjetja TIB Transport, več o maratonu pa na www.bassport-klub.si.

 

PRIPOROČAMO

las-porocilo
trznice
projekt pesca
kmecki-krozek
turisticne kmetije
razvoj-podezelja-link