Skip to content

Društvo za razvoj podeželja med Snežnikom in Nanosom

SODELOVALI NA FURMANSKEM PRAZNIKU V POSTOJNI | Natisni |
Ponedeljek, 14 Julij 2008 22:27

ImageZ predstavitveno stojnico smo se preteklo nedeljo, 13. julija 2008, sodelovali na tradicionalnem Furmaskem prazniku v Postojni. Naj se takoj na začetku zahvalimo organizatorju prireditve - TD Postojna (tudi našemu članu), da  so nam omogočili promocijo društva in nekaterih naših članov, ki so sodelovali na stojnici. Promocijska stojnica je sicer del priprav na projekt tržnice, s katerim želimo tudi na terenu ugotoviti dejansko stanje in pripravljenost za sodelovanje na tržnicah, izkoriščamo pa priložnost, da povabimo vse tiste, ki želijo ponuditi svoje izdelke na trgu, da se nam oglasijo na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript.   ali telefon 031 688 621.

Na stojnici so se predstavili Kmetija Bubec, Kmetija Sanabor, Danica Zeljkovič, Kmetija Kozlek in Marica Kaluža iz Narina. Zahvaljujemo se tudi Društvu kmečkih žena Narin, ki nam je prijazno odstopilo njihove stojnice. Sliko je posnel Milan Simčič.

 

PRIPOROČAMO

las-porocilo
trznice
projekt pesca
kmecki-krozek
turisticne kmetije
razvoj-podezelja-link