Skip to content

Društvo za razvoj podeželja med Snežnikom in Nanosom

PRAZNIK SV. ROKA V NABREŽINI | Natisni |
Četrtek, 28 Avgust 2008 23:40

Image
Del stojnic v Nabrežini
Mesec avgust je bil za nekatere naše člane izjemno naporen. Med 13.8. in 17.8.2008 smo namreč sodelovali na prazniku Sv. Roka, ki ga je organizirala občina Devin Nabrežina iz sosednje Italije. S svojimi stojnicami smo popestrili dogajanje in predstavitev Občine Il.Bistrica na tej prireditvi, ki je nedvomno zelo lepo uspela. Zadovoljni so bili tudi vsi naši razstavljalci, ki so ob dobri promociji tudi lepo prodajali, tako da je bila zaključna ocena sodelovanja v Nabrežini pozitivna.

S svojo ponudbo smo sodelovali tudi na predstavitvi mesta Il.Bistrica v Kopru, na prireditvi Mesto se predstavi, ki je potekala v soboto, 23.8.2008. Obeh prireditev so se udeležili naši člani iz občin Il.Bistrica in Pivka, pogrešali pa smo predstavnike postojnskih kmetovalcev. Že sedaj jih vabimo na naslednje prireditve, ki jih bo v naslednjem mesecu kar precej.

V nekaj dneh bo na voljo tudi fotogalerija s prireditve v Nabrežini....

 

PRIPOROČAMO

las-porocilo
trznice
projekt pesca
kmecki-krozek
turisticne kmetije
razvoj-podezelja-link